You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Новорічні подарунки

Новорічні свята – це особливий час. Коли хочеться казки, затишку та тепла. А ще смакота, адже яке свято без смакота? Цукерки та солодощі на Новий рік – це обов'язковий атрибут та відмінна ідея для подарунка. Солодкі новорічні подарунки люблять усі без винятку, а особливо радіють діти.

Солодощі до Нового Року для дітей та дорослих

Дитячі новорічні подарунки – особливі, тому кожен дорослий намагається стати у період чарівником. Подарувати дітям щось незвичайне, вгадати їхні бажання, щиро порадувати та здивувати. Напевно, ваші малюки вже написали листа Діду Морозу, і з нетерпінням чекають свят. Додайте до них новорічний подарунок – сюрприз від Royal-Sweets: натуральні солодощі, які неодмінно порадують малюків.

Під гарною подарунковою упаковкою ховаються яскраві смаколики. Кожен колір відкриває свою гамму смаку, яка зливається у солодкій веселці. Наші кондитерські вироби: цукерки, тістечка, торти виготовлені виключно з якісних та натуральних продуктів. Їх можна без побоювання давати дітям, і бути впевненим, що ці солодкі подарунки принесуть лише радість та задоволення.

У нас є ідеї новорічних подарунків і для дорослих. Ефектно оформлених, з нетривіальними смаками та чудовим виконанням – справжня солодка мрія! Вибирайте, що вам до вподоби: ексклюзивний торт чи коробочка макарун, пряники чи тістечка, зефір, мармелад чи цукерки. Ласощі у подарунковій упаковці стануть вишуканим доповненням до святкового столу або приємним знаком уваги.

Солодкі корпоративні подарунки на Новий Рік

Подарунки від Royal-Sweets приємно дарувати та отримувати. Вони залишають найкращі враження і не забудуться, коли спорожніє подарункова коробочка. Ми можемо запропонувати корпоративні подарунки для ваших партнерів та клієнтів, солодкі сувеніри для співробітників, кондитерські вироби для корпоративних заходів та тематичних свят.

Royal-Sweets – це ексклюзивні солодкі подарунки, яких більше не буде ні в кого! На ваш смак ви можете вибрати:

  • цукерки та тістечка макарунс у подарунковій упаковці;
  • ексклюзивні торти з логотипом та декором;
  • новорічні імбирні пряники;
  • брендовані капкейки;

та інші солодощі. Ми можемо надати їм будь-яку форму і декорувати в потрібному вам корпоративному або новорічному стилі.

Загалом, якщо ви ще не знаєте, які купити новорічні подарунки – обов'язково завітайте до нас в інтернет-магазин. Солодощі Royal-Sweets вже полюбилися багатьом жителям Києва і продовжують знаходити нових шанувальників щодня. І сподіваємося, що у ці свята ми теж будемо разом із вами!